Καμπανταγίδης για Μελισσοχώρι: Παιχνίδι με παιχνίδι καλύτερη απόδοση

Metrosport Team14 Νοεμβρίου 2023

Ο Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου νίκησε το Σάββατο την Κυψέλη και ο προπονητής της ομάδας Παν. Καπανταγίδης ανέφερε:

θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τούς παίκτες μου για την σημερινή τους απόδοση αλλά και για την προσπάθεια και την δουλειά που κάνουν καθημερινά στις προπονήσεις. Ήταν ένα παιχνίδι που χρειαζόμασταν και θέλαμε πολύ την νίκη και το δείξαμε σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού. Στο πρώτο ημίχρονο είχαμε την υπεροχή δημιουργήσαμε αρκετές φάσεις και καταφέραμε να βρούμε το γκολ στο 32' λεπτό.

Στο δεύτερο ημίχρονο συνεχίσαμε με τον ίδιο τρόπο βρίσκοντας γρήγορα το δεύτερο μας γκολ και λίγα λεπτά μετά ήρθε και το τρίτο μας γκολ.

Μετα το 3-0 και το 80' λεπτό χάσαμε την συγκέντρωση μας δεχτήκαμε 2 γρήγορα γκολ όπου διαμορφώθηκε και το τελικό σκορ 3-2.

Eίμαστε μια ομάδα με πολλούς καινούριους παίκτες και με αρκετές δυνατότητες, παιχνίδι με παιχνίδι θα προσπαθούμε να παρουσιάζουμε ακόμη καλύτερη απόδοση.

Κλείνοντας θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κόσμο μας που ήταν κοντά μας και μας υποστήριξε στην προσπάθεια μας.